Browns DC Joe Woods’tan Myles Garrett Açıklaması

Joe Woods’tan Myles Garrett Açıklaması: “Kendisini geliştirmeye ve çok daha iyi olmaya odaklanmış durumda.” 

Cleveland Browns’un DE oyuncusu Myles Garrett hakkındaki gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. 

Myles Garret’ın, Pitsburgh Steelers’ın oyun kurucusu olan Mason Rudolph’a kaskla vurmasından dolayı askıya alınmış olduğu sürecin 11 Şubat 2020 tarihinde son bulmasının ardından Garret; tekrardan takımın birinci DE oyuncusu seçimi haline gelmişti. 

Cleveland Borwns’un Genel Müdürü Andrew BerryGarret ile uzun süreli bir anlaşma imzalamak istediklerini ve Garrett’ı uzun bir süre boyunca kadroda tutmayı amaçladıklarını açık ve net bir şekilde belirtmişti. 

Browns DC Joe Woods, Myles Garret Hakkında Açıklama Yaptı | Korumalı Futbol Türkiye
Myles Garret, Cleveland Browns

Joe Woods bugün gazetecilere yapmış olduğu bir açıklamada Myles Garrett  hakkında konuştu. 

Myles’ın MVP olmak istemesi hakkında doğru zihniyete sahip olduğunu düşünüyorum. Ancak bizim için olabileceği en iyi oyuncu olmasına ihtiyacımız var. Şu anda, onun iyi bir yerde olduğunu düşünüyorum.”  

NFL’de genç bir oyuncu olarak birçok farklı şeyden geçiyorsunuz, bu yüzden kesinlikle geçen sene olan durumdan ders alıp büyüyeceğini düşünüyorum. Geri döndükten ve eski pozisyonuna yerleştikten sonra gerçekten konuşmadık. Daha iyi olmaya, iyi bir takım arkadaşı olmaya odaklandı. Toplantılara katıldı. Yükselmeye ve lider rolünü daha fazla üstlenmeye çalışıyor. Doğru bir yolda hareket ettiğini ve doğru bir kafa yapısına sahip olduğundan eminim.”  

Geçtiğimiz sezonu 6-10 ile bitiren Cleveland Browns, savunmasındaki boşlukları tamamlamak için en iyi seçenek olarak Myles Garrett’a bakıyor.

Kendisini geliştirmeye odaklanan ve doğru bir yola giren Garrett, Cleveland Browns için bu sezon oldukça iyi bir performans gösterebilir.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir