İzmir Halcyons 34 – 7 Ege Dolphins

İzmir Halcyons 34 - 7 Ege Dolphins | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- İzmir Halcyons takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları İzmir Halcyons takımına aittir.

TKFL Pro 2. Lig’inde Halcyons – Dolphins Karşılaşmasında Galibiyet, 34’e 7’lik Bir Final Skoruyla Birlikte İzmir Halcyons’un Oldu!

2022 sezonuna Uludağ Timsahları karşılaşmasında aldığı galibiyetle birlikte başlamış olan İzmir Halcyons, bugün TKFL Pro 2. Lig karşılaşmaları çerçevesinde saat 18:00’da Balçova Spor Kompleksi Futbol Sahası’nda Ege Dolphins ile karşı karşıya geldikleri maçtan da 34’e 7’lik bir final skoruyla birlikte galip ayrıldı.

Öncelikli olarak maç sonucunda galibiyete ulaşmış olan Halcyons’u daha sonra ise mağlup olmalarına rağmen çok iyi bir rekabet ortaya koymuş ve iyi bir oyun sergilemiş olan Dolphins’i tebrik ediyor ve yeni sezonun geri kalan süreci için iki değerli takımımıza da başarılarla sakatlıksız bir sezon diliyoruz ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir