İzmir Halcyons 28 – 00 Victory Walkers

İzmir Halcyons 28 - 00 Victory Walkers | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- İzmir Halcyons takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları İzmir Halcyons takımına aittir.

İzmir Halcyons, TKFL Pro 2. Lig’de Victory Walkers Karşısındaki Yarı Final Maçında Galip Geldi!

4 Haziran 2022 tarihinde Kocaeli Sharks karşısında 26’ya 0’lık bir final skoruyla birlikte galip gelmiş olan İzmir Halcyons, bununla birlikte; 25 haziran 2022 tarihinde saat 19:30’da Balçova Belediyesi Spor Kompleksi’nde TKFL Pro 2. Ligi yarı final karşılaşmaları için Victory Walkers ile karşı karşıya gelmiş oldukları maçtan da 28’e 0’lık bir final skoruyla birlikte galip bir şekilde ayrılarak final yolunu tuttu!

Öncelikli olarak maç sonucunda galibiyete ulaşmış ve final oynamaya hak kazanmış olan Halcyons’ı daha sonra ise mağlup olmalarına rağmen çok iyi bir rekabet ortaya koymuş ve iyi bir oyun sergilemiş olan Walkers’ı tebrik ediyor ve yeni sezonun geri kalan süreci için tüm değerli takımlarımıza başarılarla sakatlıksız bir sezon diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir