İzmir Halcyons 26 – 00 Kocaeli Sharks

İzmir Halcyons 26 - 00 Kocaeli Sharks | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- İzmir Halcyons takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları İzmir Halcyons takımına aittir.

TKFL Pro 2. Lig’de Halcyons – Sharks Karşılaşmasında Galibiyet, 26’ya 0’lık Bir Final Skoruyla Birlikte İzmir Halcyons’ın Oldu!

TKFL Pro 2. Lig karşılaşmaları çerçevesinde 4 Mayıs 2022 tarihinde Balçova Spor Kompleksi Sahası’nda saat 19:00’da Kocaeli Sharks ile karşı karşıya gelmiş olan Halcyons, maç sonundaki 26’ya 0’lık final skoruyla birlikte Ege Dolphins karşılaşmasının ardından Kocaeli Sharks karşılaşmasından da galibiyetle ayrıldı.

Öncelikli olarak maç sonucunda galibiyete ulaşmış olan Halcyons’ı daha sonra ise mağlup olmalarına rağmen çok iyi bir rekabet ortaya koymuş ve iyi bir oyun sergilemiş olan Sharks’ı tebrik ediyor ve yeni sezonun geri kalan süreci için iki değerli takımımıza da başarılarla sakatlıksız bir sezon diliyoruz ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir