İÜ Bulls 10 – 00 YTÜ Stallions

İÜ Bulls 10 - 00 YTÜ Stallions | Korumalı Futbol Türkiye
Logolar ve fotoğraflar takımlara ait olup materyallerin kullanımı çerçevesinde takımlardan gerekli izinler alınmıştır.

İÜ Bulls, Süper Lig’de YTÜ Stallions Karşısında 10 – 00’lık Final Skoruyla Birlikte Galip Geldi!

4 Şubat 2023 tarihinde saat 14:00’da İstanbul Teknik Üniversitesi Stadyumu’nda TKFL Üniversiteler Süper Ligi D Grubu 1. Hafta Maçları kapsamında İÜ Bulls ve YTÜ Stallions‘ın karşı karşıya gelmiş olduğu karşılaşmada galibiyet 10’a 00’lık bir final skoru çerçevesinde ev sahibi olan İÜ Bulls takımının oldu.

Maç içerisinde hava şartları iki takım için de gerçekten oldukça zorlayıcı olmuşken, maçı oldukça garip ve çekişmeli kılan bir diğer detay ise iki takımın da ofans hakkından Touchdown yapamamış olmasıydı.

Öyle ki Bulls takımı; punt vuruşunda topu kaybeden punterdan alarak ilk Touchdown’ını aldı ve ekstra puan tercihini Field Goal’den yana kullandı. En son ise tekrar Field Goal denemesi yapmasıyla birlikte maçın final skoruna ulaşmış oldu.

Rüzgarın topun yönünü çok hızlı bir şekilde değiştirmesi ve hava şartlarının şiddetliliğinin yanı sıra iki takımın da güçlü defans kadrolarına sahip olması, ofans kadrolarının sayı yapamamasının önündeki bir diğer güçlü sebep olmuştu.

Öncelikli olarak maçın galibi olan Bulls’u daha sonra ise Stallions’ı tebrik ediyor ve yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde şampiyonluk adına uçsuz bucaksız çalışmalar göstermekte olan tüm takımlarımıza da sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

Ayrıca Bakınız: Fikstür | Türkiye Korumalı Futbol Ligleri 2022 – 2023 ÜniLig Sezonu

Ayrıca Bakınız: TKFL Üniversiteler 1. Lig 2. Hafta Maç Skorları

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir