Hacettepe Red Deers 56 – 7 Afyon Victory Walkers

Hacettepe Red Deers 56 - 7 Afyon Victory Walkers | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Hacettepe Red Deers takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Hacettepe Red Deers takımına aittir.

Hacettepe Red Deers, 56’ya 7’lik Bir Final Skoru Çerçevesinde Bugünkü Victory Walkers Karşılaşmasından Galip Ayrıldı!

2021 – 2022 Üniversiteler Ligi Sezonu D Grubu 1. Hafta karşılaşması çerçevesinde bugün saat 14:00’da Beytepe Amerikan Futbolu Sahası‘nda Afyon Victory Walkers‘ı ağırlamış olan Hacettepe Red Deers, karşılaşmanın 56’ya 7’lik final skoru çerçevesinde sahadan galip ayrıldı. Öyle ki Red Deers ekibi, 5 Aralık 2021 tarihinde sezona hazırlık maçı kapsamında karşı karşıya gelmiş oldukları Mersin Mustangs maçından da 27’ye 22’lik bir final skoruyla birlikte galip ayrılmıştı.

Öncelikli olarak maçın galibi olan Red Deers’ı, daha sonra ise Red Deers ile birlikte mertçe rekabet etmiş ve iyi bir oyun sergilemiş olan Victory Walkers’ı tebrik ediyor ve yeni sezon için iki değerli takımımıza da başarılar, ayrıca sakatlıksız bir sezon diliyoruz ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Kategori: Türkiye Korumalı Futbol Ligleri

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir