Floyd Little Hayata Gözlerini Yumdu

Bir Efsane Daha Sahneden Aşağıya Adımını Attı

Denver Broncos kadrosunun efsane oyuncusu, bir futbol efsanesi ve Pro Football Hall of Famer olan Floyd Little, geçtiğimiz saatler içerisinde hayata gözlerini yumarak 78 yaşında aramızdan ayrıldı.

Hall of Fame Başkanı ve CEO’su David Baker ise Floyd Little’ın aramızdan ayrılışına ilişkin taziye mesajını şu sözler ile ifade etti;

Floyd Little, oyunun gerçek bir kahramanıydı. O büyük bir dürüstlüğe, tutkuya ve cesarete sahip bir adamdı. Saha dışındaki katkıları, sahadaki başarılarından bile büyüktü. Floyd’un gülümsemesi, kalbi ve karakteri, bir Hall of Fame yaşamına sahip olmanın ne anlama geldiğini özetledi. Düşüncelerimiz ve dualarımız Floyd’un eşi DeBorah ve tüm ailesiyle birliktedir. Gelecek nesillere ilham kaynağı olması için onun mirasını sonsuza kadar canlı tutacağız. Hall of Fame bayrağı Floyd’un anısına yarı kadroda dalgalanacaktır.

O Amerikan Futboluna damga vurmuş ve gerçek bir miras bırakmış olan sayılı kişiden biriydi. Onun mirasını yaşatacak ve ardında bıraktığı emekleri koruyacağız. Huzur içinde yatsın.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir