Drew Brees: Justin Herbert’in Parlak Bir Geleceği Var

New Orleans Saints’in yıldız Quarterback oyuncusu Drew Brees, geçtiğimiz saatlerde KGW TV’den Orlando Sanchez aracılığıyla yapmış olduğu bir röportajda, NFL’in gelecekteki yıldız Quarterback oyuncularından olması beklenen ve şu anda Los Angeles Chargers adına sahaya çıkan Justin Herbert hakkında konuştu.  

New Orleans Saints’in Quarterback oyuncusu Drew Brees, yapmış olduğu açıklamada Los Angeles Chargers’ın Quarterback oyuncusu Justin Herbert’te parlak bir gelecek gördüğünü dile getirdi. 

Drew Brees; “Ondan gerçekten etkilendiğimi ona söyledim. Gerçekten parlak bir geleceği var.”  

New Orleans Saints baş koçu Sean Payton ise NOLA.com’dan Luke Johnson aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada; tıpkı Drew Brees’in yaptığı gibi, genç Quarterback Justin Herbert hakkında konuştu.  

Sean Payton; ”O iyi bir genç yetenek. Onunla oynarken genç bir oyuncuyla oynuyormuş gibi hissetmiyorsunuz. Bence umut verici bir geleceği var ve onu izlemek etkileyici.” 

Konuyla İlgili Haber 

Chargers’ın Gelecekteki Starter QB Oyuncusu  Justin Herbert!

Chargers'ın Gelecekteki Starter QB Oyuncusu Justin Herbert! | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA Justin Herbert Photo By Az Skies Photography / CC-BY-SA

 
Justin Herbert geleceğin yıldız Quarterback Oyuncuları Arasında Mı Yer Alacak?  

Los Angeles Chargers’ın Baş koçu Anthony Lynn, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir açıklamada; takımın çaylak Quarterback oyuncusu Justin Herbert’in gelecek zamanda Starter Quarterback olarak sahaya çıkacağını bildirdi.   

Anthony Lynn bu imayı şu sözler ile dile getirdi;  

“Ateşe atıldı. Durumu iyi idare ettiğini düşündüm ve onu daha fazla görmek istiyorum. Omzunun üzerinden baktığı bir durum olmayacak. O bizim Starter Quarterback’imiz. İyi bir oyun yapıyor ve iyi bir oyun oynuyor.” 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir