Donovan Smith, Covid-19 Listesine Yerleştirildi

Buccaneers, Donovan Smith’i Reserve/Covid-19 Listesine Yerleştirdi

8-5’lik bir galibiyet serisiyle birlikte sezona devam eden ve geçtiğimiz günlerde başta Ronald Jones olmak üzere 3 ayrı oyuncuyu daha Reserve/Covid-19 listesine yerleştiren Tampa Bay Buccaneers; Offensive Tackle oyuncusu Donovan Smith ‘i Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.

Donovan Smith – Kariyer ve İstatistikler

2015 NFL Draft‘ının 2. round ve 34. sırasından Tampa Bay Buccaneers tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Smith 1 Haziran 2015 tarihinde Tampa Bay Buccaneers ile; 4 yıl süreli, 6,06 milyon dolar değerinde olan, 4,37 milyon dolar garanti ve +2,67 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Tampa Bay Buccaneers adına sahaya çıkmış olan Offensive Tackle oyuncusu Smith, toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 1 Fumble Recovered

İstatistiğini elde etti ve toplamda 92 maçta yer aldı.

6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 92 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Smith; bu 92 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir