Cleveland Browns, Takım Tesislerini 1 Haziran’da Açacak

Cleveland Browns, takım tesislerini 1 Haziran tarihinde faaliyete açacağını bildirdi.
Alınan bu karar Cleveland Browns‘un resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu.

Takımın Genel Müdür Yardımcısı ve Baş İşletme Görevlisi olan Dave Jenkins tarafından yapılan açıklamaya göre; sınırlı sayıdaki çalışan ile Browns, 1 Haziran tarihinde takım tesisine geri dönecek.

Ayrıca bu süreç içerisinde takımın resmi sağlık ortağı olan üniversite hastaneleri ile yakın bir şekilde çalıştıkları ve ekibin tesislerinin yeniden açılmasını sağlamak için tüm parametre ve tavsiyelere bağlı kalındığı da bildirildi.


Cleveland Browns, Berea’daki merkez ofislerinin yanı sıra şehir merkezindeki FirstEnergy Stadyumu‘nu da aynı anda faaliyete açıyor.

Dave Jenkins, 1 Haziran’da açılacak olan takım tesisleri hakkında şunları söyledi;

“Planlandığı gibi, pazartesi gününden itibaren sıyırlı sayıda çalışanla takım tesislerini yeniden açıyoruz. Evden çalışırken tüm personelimizin kolektif çabalarından ve üretkenliğinden gurur duyuyoruz. Tesislere geri dönüşümüz, 2020 sezonu için özenle hazırlanmaya devam etmemiz kapsamında önemli bir adım.

Cleveland Browns aldığı bu karar ile takım tesisini en geç açacak olan takım olurken; Cleveland‘ın diğer kulüplerinden olan Cincinnati Bengals ise NFL‘in izin verdiği ilk gün olan 19 Mayıs‘ta takım tesislerini açmıştı.

Geçtiğimiz hafta takım tesislerini açan takımlar ise; Dallas Cowboys, Pitsburgh Steelers, Indianapolis Colts, Kansas City Chiefs, Houston Texans, Denver Broncos, Jacksonville Jaguars, Baltimore Ravens ve Green Bay Packers oldu.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir