Browns, 2 Oyuncusunu IR Listesine Yerleştirdi

Cleveland Browns Michael Dunn ve Robert Jackson’ı Injured Reserve Listesine Yerleştirdi

11-5’lik bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatan ve Pittsburgh Steelers karşısında çıktığı ilk playoff maçını 48-37’lik bir skor çerçevesinde galibiyetle tamamlayan Cleveland Browns; kalf sakatlığı yaşayan Guard oyuncusu Michael Dunn ve Hamstring sakatlığı yaşayan Cornerback Robert Jackson’ı Injured Reserve listesine yerleştirdi.

Michael Dunn – Kariyer ve İstatistikler

2017 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Guard oyuncusu Michael Dunn, 15 Haziran 2017 tarihinde Los Angeles Rams ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 4’ü NFL, 1’i AAF ve 1’i XFL’de olmak üzere 6 farklı takımın -Los Angeles Rams, Jacksonville Jaguars, Birmingham Iron, Miami Dolphins Seattle Dragons, Cleveland Browns- kadrosunda bulunmuş olan Guard oyuncusu Michael Dunn, toplamdaki 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca; 6 maçta yer aldı.

Robert Jackson – Kariyer ve İstatistikler

2018 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Cornerback oyuncusu Robert Jackson, 1 Mayıs 2018 tarihinde Indianapolis Colts ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 3 farklı takımın – Indianapolis Colts, Houston Texans, Cleveland Browns- kadrosunda bulunmuş olan Cornerback oyuncusu Robert Jackson, toplamdaki 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 1 Pass Defended
  • 9 Solo Tackles
  • 7 Solo Tackles (Playoffs)
  • 1 Assist Tackle (Playoffs)

İstatistiklerini elde etti ve 1’i Playoffs olmak üzere toplamda 17 maçta yer aldı.

Cornerback oyuncusu Robert Jackson; 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yer almış olduğu bu 17 maçın 2’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir