Bucs GM Jason Licht: 2020 Sezonu Hakkında Endişem Yok.

Tampa Bay Buccaneers genel müdürü Jason Licht, 43 yaşındaki oyun kurucuları Tom Brady ve 67 yaşındaki koçları Bruce Arians hakkında konuştu.

Tom Brady‘nin New England Patriots tarafından Tampa Bay Buccaneers‘a transfer edilmesi üzerine ortalığı kasıp kavuran tartışmalar olmuştu. Öyle ki oyuncunun artık yaşlandığı ve kariyerinin sonuna geldiği bile idda edilmişti.

Ancak Tampa Bay Buccaneers‘dan takım arkadaşları ile beraber Tampa Anaokulu’nun bahçesinde antrenman yapan Tom Brady, herkese hala formda olduğunu kanıtlamıştı. (Bkz: Tom Brady Tampa Anaokulu’nda Takım Arkadaşları İle Antrenman Yapıyor)

Jason Licht: “Kazanmak İstiyorlar Ve Aynı Zihniyete Sahipler.”

Geçtiğimiz günlerde hala atletik bir yapısı olduğunu savunan ve çok daha iyi bir formla 2020 sezonuna giriş yapacağını belirten Tom Brady‘nin üzerine Tampa Bay Buccaneers genel müdürü Jason Licht;

“Şu anda Tom Brady ile ilgili bir endişem yok, şu anda 67 yaşında olan ve önümüzdeki 15-20 yıl boyunca Tampa Bay Buccaneers‘a koçluk yapamayacak bir koçumuz var.”

Dedi ve devam etti; “Ancak bir şeyleri kanıtlamak ve kazanmak istiyorlar, aynı zihniyete sahipler.”

Açıklamasını yaparak 43 yaşına gelen Tom Brady ve 67 yaşındaki Bruce Arians hakkında gelecek sezonda endişesi olmadığını belirtti.

“Kanıtlayacak Bir Şeyleri Var Ve Bunu Şimdi Yapmak İstiyorlar.”

Ayrıca Jason Licht, Tom Brady transferi hakkında;
Tom‘u buraya getirmenin başlangıç noktası Bruce Arians‘ı işe almaktı. Bruce olmadan bu durumda olur muyduk emin değilim. İkisi birbirine paralel bir yaşam yaşıyorlar, kanıtlayacak bir şeyleri var ve bunu şimdi yapmak istiyorlar.”

Tampa Bay Buccaneers, zaman çizelgelerini de açık bir şekilde belirtti. takımın asıl hedefi iki sene içerisinde en az bir adet Super Bowl şampiyonluğu kazanmak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir