Bills, Daryl Williams’la Kontratı Uzattı

Bills, Daryl Williams'la Kontratı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background -Ralph Wilson Stadium- Photo by mikefats / Under CC-BY 2.0 Generic License

Buffalo Bills, Daryl Williams ile Uzatma Anlaşması İmzaladı

Gün içerisinde Linebacker oyuncusu Matt Milano ile uzatma anlaşması imzalamış olan Buffalo Bills, bununla birlikte son saatlerde ise; 1 Nisan 2020 tarihinde 1 yıl süreli bir anlaşma imzalayarak kadroya katılmış olan Offensive Tackle oyuncusu Daryl Williams ile uzatma anlaşması imzaladı.

Williams, 28.2 milyon dolar değerinde ve 14 milyon dolar garantili olan anlaşma çerçevesinde 3 sezon daha Buffalo Bills adına forma giyecek.

Daryl Williams – Kariyer ve İstatistikler

2015 NFL Draft‘ının 4. round ve 102. sırasından Carolina Panthers tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Williams, Draft dönemi sonrasında Carolina Panthers ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 2 takım -Carolina Panthers, Buffalo Bills- adına forma giymiş olan Williams, 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 1 Fumble Recovered
  • 1 Fumble Recovered (Playoffs)

İstatistiklerini etti ve içlerinden 7’si Playoff maçı olmak üzere 79 maçta forma giydi.

Offensive Tackle oyuncusu Daryl Williams; 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 79 maçın 62’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir