3 Oyuncu Edmonton Football Team Kadrosuna Katıldı

Edmonton Football Team, Keishawn Bierria, TJ Mutcherson ve Debione Renfro’yla Anlaşma İmzaladı

11 Şubat 2021 tarihinde, Kenny Shaw‘ı tekrardan kadrosuna katmış olan Edmonton Football Team bu sefer de hiç hız kesmeden; Linebacker oyuncusu Keishawn Bierria, Defensive Back oyuncusu TJ Mutcherson ve Defensive Back oyuncusu Debione Renfro ile anlaşma imzaladı.

Keishawn Bierria – Kariyer ve İstatistikler

2018 NFL Draft‘ının 6. round ve 217. sırasından Denver Broncos tarafından seçilmiş olan Linebacker oyuncusu Bierria, Draft dönemi sonrasında Denver Broncos kadrosuna katılarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 3 takımın -Denver Broncos, Jacksonville Jaguars*, Arizona Cardinals- kadrosunda yer almış olan Linebacker oyuncusu Bierria, 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 3 Solo Tackles
  • 2 Assist Tackles

İstatistiklerini elde etti ve 21 maçta forma giydi.

Linebacker oyuncusu Keishawn Bierria; 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 21 maçın hiçbirinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini göstermedi.

T.J. Mutcherson – Kariyer ve İstatistikler

Defensive Back oyuncusu Mutcherson, katıldığı NFL Draft‘ta Undrafted olarak kalan oyunculardan biri oldu ve 2018, 2019 sezonlarında Seattle Seahawks kadrosunda yer aldı.,

Debione Renfro – Kariyer ve İstatistikler

Defensive Back oyuncusu Renfro, katıldığı NFL Draft‘ta Undrafted olarak kalan oyunculardan biri oldu ve 2020 sezonunda Seattle Seahawks kadrosunda yer aldı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir