Bombers Steven Richardson ile Kontratı Uzattı

Winnipeg Blue Bombers DT Steven Richardson’la Uzatma Anlaşması İmzaladı

Winnipeg Blue Bombers, 9 Şubat 2021 tarihinde serbest bir oyuncu olması beklenen Defensive Tackle oyuncusu Steven Richardson ile uzatma anlaşması imzaladı.

Defensive Tackle oyuncusu Richardson, imzalanan uzatma anlaşması çerçevesinde 1 sezon daha Winnipeg Blue Bombers adına forma giyecek.

Steven Richardson – Kariyer ve İstatistikler

2018 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Defensive Tackle oyuncusu Richardson; Draft dönemi sonrasında Los Angeles Chargers’ın antrenman kadrosuna katılarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 1’i NFL’de, 1’i de CFL’de olmak üzere 2 takımın -Los Angeles Chargers, Winnipeg Blue Bombers- kadrosunda yer almış olan Defensive Tackle oyuncusu Richardson, 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

NFL

  • 6 Solo Tackles (Preseason)
  • 2 Assist Tackles 6 Solo Tackles (Preseason)

CFL

  • 25 Solo Tackles
  • 4 Solo Tackles 6 Solo Tackles (Preseason)
  • Times Sacked (2.0) 6 Solo Tackles (Preseason)
  • Yards Lost Due to Sacks (22.0) 6 Solo Tackles (Preseason)

İstatistiklerini elde etmesiyle birlikte 2019’da Winnipeg Blue Bombers’ın elde ettiği Grey Cup şampiyonluğu için mücadele etti ve 4’ü NFL preseason, 18’i de CFL regular-season olmak üzere 22 maçta yer aldı.

Defensive Tackle oyuncusu Steven Richardson; 2 ligde ve 2 takımda forma giydiği 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yer almış olduğu bu 22 maçın 15’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Richardson, şu anda Winnipeg Blue Bombers kadrosunda forma giyerek profesyonel futbol kariyerine devam ediyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir