T.Y Hilton: “Bir Colts Olarak Kalmak İstiyorum.”

T.Y Hilton, Indianapolis Colts kariyerinin sonuna yaklaşıyor!

2012 yılının NFL Draftında 92. sıradan Indianapolis Colts tarafından, draftın 13. wide receiver oyuncusu olarak seçilen T.Y Hilton, Indianapolis Colts takımındaki 4+5 senelik anlaşmasının sonuna geliyor.

Hatırlarsanız Hilton, 2016 sezonunun sonunda gösterdiği başarılardan dolayı NFL 2017 Yılının En İyi 100 Oyuncusu listesinde 61. sıraya yerleşmişti

2015 yılında Indianapolis Colts ile 65 milyon dolar değerinde 5 senelik bir uzatma anlaşması imzalayan ve bu sezonda takımla anlaşması sona erecek olan T.Y Hilton, bugün gazeteciler ile gerçekleştirdiği bir röportajda şu sözleri kullandı;

“Bir Colt olarak kalmak istiyorum, kariyerimin son anlaşması olacaksa bunun Indianapolis Colts ile olmasını istiyorum.”

Hilton, Seattle Seahawks’a karşı olan maçta Touchdown kutlması yaparken. (Photo/Brent R. Smith)

Ayrıca T.Y Hilton, “iki yıl, üç yıl, dört yıl olsun her ne ise, farketmez. Bu sezon bence özel olacak, sanırım bu sezon benim için All-Pro yılı olacak.” sözlerini de ifade etti. Ancak T.Y Hilton‘ın bu sözleri üzerine kısa süre içerinde Indianapolis Colts‘tan bir cevap gelmedi.

NFL istatistiklerine göre oyuncuların ortalama emeklilik yaşı 35 ve kariyerlerinde oynadığı toplam sezon 8. Hilton kariyerinde 8. sezonunu tamamladı ve şu anda 30 yaşında, yani NFL istatistiklerine göre emekliliğine yaklaşıyor diyebiliriz.

Indianapolis Colts, Hilton’ın bu sözleri üzerine nasıl bir cevap verecek, anlaşmaları uzatılacak mı orası meçhul hep beraber bekleyip göreceğiz. Yaşanacak gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir