Tua Tagovailoa Miami Dolphins’in Anlaşmasını Kabul Etti!

2020 NFL Draft’ında 1. Round 5.sıradan Miami Dolphins tarafından seçilen Tua Tagovailoa, Miami Dolphins‘in çaylak sözleşmesini kabul ettiğini açıkladı!

NFL Network tarafından yapılan bir açıklamaya göre bugün yapılan açıklamada oyun kurucu pozisyonunda rol alan Tua Tagovailoa, Miami Dolphins ile çaylak sözleşmesi konusunda anlaşmayı kabul etti.

Anlaşma 4 yıl için 30,28 milyon dolarlık bir değere sahip. Bunun yanı sıra ise beşinci yıl opsiyonu ve 16,9 milyon dolarlık imzalama bonusu içeriyor. Aynı zamanda anlaşmanın tamamen garantili olduğu belirtildi.

Tua Tagovailola 1 numaralı formayı giyevcek

Bunun yanı sıra ise geçtiğimiz hafta yayınladığımız haberde Tua Tagovailoa‘nın giyeceği formanın açıklandığını sizlere belirtmiştik.

Miami Dolphins, genç oyun kurucunun giymiş olduğu 13 numarayı, Dan marino‘nun onuruna emekliye ayırdıklarını ve oyuncunun farklı bir forma ile faaliyetini devam edeceğini bildirmişti.

Daha sonra yapılan bir açıklamaya göre ise Tua Tagovailoa‘nın 1 numaralı formayı giyeceği açıklandı. Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir