Trent Brown ‘un Covid-19 Testi Pozitif Çıktı

Covid-19’un bir diğer kurbanı ise Las Vegas Raiders oldu. 

Las Vegas Raiders, geçtiğimiz saatlerde bugünün covid-19 testlerine ilişkin olarak yapmış olduğu açıklamada; 2019’da takımın kadrosuna katılmış olan Right Tackle oyuncusu Trent Brown ‘un covid-19 testinin pozitif çıktığını ve oyuncunun Reserve / Covid-19 listesine yerleştirildiğini duyurdu.  

Right Tackle oyuncusu Brown, 2020 sezonunda Las Vegas Raiders adına 2 maçta sahaya çıktı ve bu 2 maçın 2’sinde de Starter Right Tackle oyuncusu olarak sahada yer aldı.  

Trent Brown – Kariyer ve İstatistikler 

Trent Brown - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall /CC-BY

2015 NFL Draft’ın 7. round ve 244. sırasından san Fransisco 49ers tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu BrownDraft dönemi sonrasında San Fransisco 49ers ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar 3 farklı takım -San Fransisco 49ers, New England Patriots ve Oakland / Las Vegsas Raiders- adına sahaya çıkan Offensive Tackle oyuncusu Brown, toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 1 Fumbles Recovered 

İstatistiklerini elde etti ve 2019 Pro Bowl’u da dahil olmak üzere toplamda 60 maçta yer aldı. 

San Fransisco 49ers, New England Patriots ve Las Vegas Raiders adına sahaya çıktığı toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca; yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 60 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Brown; bu 60 maçın 57’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir