Trent Brown 'un Covid-19 Testi Pozitif Çıktı | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Tomás Del Coro / CC-BY-SA Trent Brown Photo By Jeffrey Beall /CC-BY

Covid-19’un bir diğer kurbanı ise Las Vegas Raiders oldu. 

Las Vegas Raiders, geçtiğimiz saatlerde bugünün covid-19 testlerine ilişkin olarak yapmış olduğu açıklamada; 2019’da takımın kadrosuna katılmış olan Right Tackle oyuncusu Trent Brown ‘un covid-19 testinin pozitif çıktığını ve oyuncunun Reserve / Covid-19 listesine yerleştirildiğini duyurdu.  

Right Tackle oyuncusu Brown, 2020 sezonunda Las Vegas Raiders adına 2 maçta sahaya çıktı ve bu 2 maçın 2’sinde de Starter Right Tackle oyuncusu olarak sahada yer aldı.  

Trent Brown – Kariyer ve İstatistikler 

Trent Brown - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall /CC-BY

2015 NFL Draft’ın 7. round ve 244. sırasından san Fransisco 49ers tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu BrownDraft dönemi sonrasında San Fransisco 49ers ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar 3 farklı takım -San Fransisco 49ers, New England Patriots ve Oakland / Las Vegsas Raiders- adına sahaya çıkan Offensive Tackle oyuncusu Brown, toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 1 Fumbles Recovered 

İstatistiklerini elde etti ve 2019 Pro Bowl’u da dahil olmak üzere toplamda 60 maçta yer aldı. 

San Fransisco 49ers, New England Patriots ve Las Vegas Raiders adına sahaya çıktığı toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca; yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 60 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Brown; bu 60 maçın 57’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi. 

Önceki makaleMichael Thomas ‘ın Disiplin Cezası Sona Erdi
Sonraki makaleQuinton Spain Serbest Bırakıldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here