Titans, Trevor Siemian ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background -Night Settles on LP Field- Photo by Casey Fleser from Nashville, TN /CC-BY 2.0

Tennessee Titans’ın yeni yedek QB oyuncusu Super Bowler Trevor Siemian oldu.

Tennessee Titans, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile daha önce; Denver Broncos, Minnesota Vikings ve New York Jets takımlarının kadrosunda Quarterback pozisyonunda oynamış olan Super Bowler Quarterback  Trevor Siemian ile anlaşma imzaladıklarını açıkladı.  

Yapılan açıklamayla beraber Trevor Siemian’ın; Tenessee Titans’ın Starter Quarterback oyuncusu Ryan Tannehill’in yedeği olacağı ifade edildi.  

NFL Network tarafından yapılan raporlamalar doğrultusunda;  Tenessee Titans ile Trevor Siemian arasında imzalanan anlaşmanın detaylarına yönelik bir bilgi kamuoyuna aktarılmadı.  

Trevor Siemian – Kariyer ve İstatistikler 

Titans, Trevor Siemian ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA Trevor Siemian photo By Jeffrey Beall /CC-BY

2015 NFL Draft’ın 7. round ve 250. sırasından Denver Broncos tarafından seçilmiş olan oyuncu; Draft dönemi sonrasında Denver Broncos ile imzaladığı bir çaylak anlaşmasıyla birlikte profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Denver Broncos’ta geçirdiği 3 sezondan sonra Minnesota Vikings ve New York Jets kadrosunda da bulunmuş olan oyuncu, toplamdaki 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 498 Passes Completed 
  • 841 Passes Attempted 
  • 5689 Yards Gained By Passing 
  • 30 Passing Touchdowns 
  • 66 Times Sacked 
  • 424 Yards Lost Due To Sacks 
  • 60 Rushing Attempts 
  • 183 Rushing Yards 
  • 1 Rushing Touchdowns 

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra;  

  • 2016 – Week 3 AFC Offensive Player of the Week 

Ödülünü de elde etti ve toplamda 27 maçta yer aldı. 

4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtildiği gibi 27 maçta yer almış olan oyuncu bu 27 maçın 25’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleBau Lions’un Yeni DL Koçu; Ahmet Cemal Erümit Oldu
Sonraki makaleNFL: 2020’de Sahada Maskotlara Yer Yok
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here