Terry McLaurin, Dwayne Haskins Hakkında Ne Düşünüyor?

Terry McLaurin bugün Washington Redskins resmî web sitesi aracılığıyla takım hakkında konuştu. 

McLaurin konuşmasında özellikle Dwayne Haskins’ten bahsetti ancak bunun yanı sıra McLaurin, kendisinin ve Dwayne Haskins’in geleceğinin oldukça parlak olduğuna inandığını da belirtti.  

Terry McLaurin, yaptığı konuşmada Dwayne Haskins hakkında;  

“Gerçekten iyi görünüyor, ne kadar ilerlediğinden oldukça memnunum.” Sözlerini ifade etti.  

Ayrıca McLaurin, topa saldırmaya devam etmek, yakalama istatistiklerini arttırmak ve yapmak istediği diğer şeylerin yanı sıra kendisini geliştirmeye odaklandığından da bahsetti.  

Terry McLaurin, Dwayne Haskins Hakkında Ne Düşünüyor? | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights – Rich Barnes | USA Today Sports This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

Dwayne Haskins ise geçtiğimiz günlerde bu süreç boyunca nelerle uğraştığı hakkında bir açıklama yapmıştı.  

“Hayatımdan bir sürü toksik şeyi çıkardım. Şu anda gerçekten oldukça iyi hissediyorum, çok kilo verdim. Şu anda yaklaşık 218lbs’im (98 kg). Bu sene 227, 228 lbs (102,103 kg) iken antrenman yapmaya başladım.  Washington Redskins’e gelmeden önce neredeyse 235, 237 lbs (106,107 kg) ağırlığındaydım. BU yüzden şu anda sadece kilo veriyorum.” 

“Sadece işim hakkında gerçek bir erkek olmak istedim. Sahanın içinde veya dışında. -daha önce olmadığım için değil- ama şimdi 23 yaşındayken hala gencim ve büyüyorum. Bunu kendim için yapmalıydım. Ve Yaptığım bu şey gerçekten büyük bir fark yaratıyor.”  

Aynı zamanda Haskins, yapmış olduğu konuşmada Washington DC protestolarına katılma sebebinin “farkın bir parçası olmak” olduğunu belirtti. 

Haskins, evde oturup sosyal adaletsizlik hakkında konuşmak yerine harekete geçmeye ve protestonun kendisine direk katılmaya karar verdiğini de açıkladı.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir