Sean Davis Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By KA Sports Photos / CC-BY-SA Logo By Washington Football Team /CC-BY-SA

Washington Football Team, RB Adrian Peterson’dan sonra S Sean Davis ile de yollarını ayırdı.

Washington Football Team, geçtiğimiz gün; takımın 2 sezonluk RB oyuncusu olan Adrian Peterson’ı serbest bıraktıklarını duyurmuştu.  

Peterson’ın serbest bırakılmasının üzerinden fazla geçmeden takımdan bir serbest bırakma haberi daha geldi. Washington Football Team, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir diğer açıklama ile Washington Football Team’le ilk sezonuna çıkmaya hazırlanan Safety oyuncusu Sean Davis’i serbest bıraktıklarını açıkladı.  

Sean Davis, Bu yılın mart ayında Washington Football Team ile 1 yıl süreli olan bir kontrat imzalayarak takımla birlikte yeni sezon çalışmalarına başlamıştı.  

Sean Davis – Kariyer ve İstatistikler 

2016 NFL Draft’ın 2. Round ve 58. Sırasından Pittsburgh Steelers tarafından seçilmiş olan Safety oyuncusu Davis, 20 Mayıs 2016’da Steelers ile; 4 yıl süreli, 4,08 milyon dolar değerinde, 1,80 milyon dolar garantili +1,17 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zaman kadar Pittsburgh Steelers adına sahaya çıkan Safety oyuncusu, toplamdaki 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 5 Def. Interceptions 
  • 103 Def. Int. Yards 
  • 20 Passes Defended 
  • 1 Fumbles Recovered 
  • 190 Solo Tackles 
  • 57 Assist Tackles 
  • 11 Tackles For Loss 
  • 18 Solo Tackles (Playoffs)  
  • 10 Assist Tackles (Playoffs)  
  • 1 Tackles For Loss (Playoffs)  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 48 maçta yer aldı. 

4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 48 maçta yer almış olan Safety oyuncusu Sean Davis; bu 48 maçın 41’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleJosh Rosen Serbest Bırakıldı
Sonraki makaleReuben Foster, IR’a yerleştirildi
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here