New Orleans Saints, James Hurst İle Anlaşma İmzalıyor

Baltimore Ravens‘ın eski tackle oyuncusu James Hurst, New Orleans Saints tarafından kendisine sunulan anlaşma şartlarını kabul etti.

Bugün JB Sports Ajansı‘ndan Jack Bechta tarafından atılan bir tweet’de James Hurst’ün; New Orleans Saints tarafından sunulan anlaşma şartlarını kabul ettiği ve Hurst ile New Orleans Saints‘in bir senelik anlaşma imzalayacağı açıklandı.

2014 yılında draft olmadan serbest bir oyuncu olarak Baltimore Ravens ile anlaşma imzalayan James Hurst; 2017’de Baltimore Ravens‘ın full-time başlangıç oyuncusu olmuş ve 16 maçta yer almıştı.

12 Mart 2018 tarihinde Baltimore Ravens ile 4 senelik uzatma anlaşması imzalayan Hurst; kariyerinin en parlak dönemlerini yaşamış ancak 2019’da sadece iki oyun başlatarak bir anda gözden düşmüştü.

14 Şubat 2020 tarihinde Hurst, performans arttırıcı madeller kullanarak NFL Politikalarını ihlal ettiği için 2020 sezonunun ilk dört oyunu için askıya alınmış; daha sonra 16 Mart 2020’de Baltimore Ravens tarafından serbest bırakılmıştı.

Baltimore Ravens daha sonra, James Hurst‘ten doğan boşluğu doldurmak için Andre Smith ile anlaşma imzaladı.

New Orleans Saints, hatırlarsanız geçtiğimiz hafta da aile içi şiddetten dolayı tutuklanmış ve NFL komisyonunun muafiyet listesine dahil olmuş olan Anthony Chickillo ile anlaşma imzalayacağını bildirmişti.

James Hurst, Larry Warford‘u serbest bırakmış olan New Orleans Saints için iyi bir seçim olabilir ve Larry Warford‘un yerini doldurarak 2020 sezonunda Saints için iyi bir performans gösterebilir mi, bunu zaman gösterecek.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir