Rex Burkhead, Patriots’la Olan Anlaşmasını Yeniden Yapılandırdı

New England Patriots’un Running back oyuncusu Rex Burkhead, takımla olan anlaşmasını yeniden yapılandırdı. 

Bugün ESPN Tarafından yapılan bir açıklamayla beraber New England Patriots’un Running Back Oyuncusu olan Rex Burkhead’in, takımla olan anlaşmasının son yılında; anlaşmasını yeniden yapılandırdığı bildirildi.

Geçtiğimiz sezonda 13 maçta yer alan ve 302 yarda koşarak 3 touchdown, 279 yarda koşarak 27 pas elde eden 30 yaşındaki oyuncu; geçtiğimiz 3 sezondaki yaralanmalarından ve performansındaki dalgalanmalardan dolayı, yeniden yapılandırılan anlaşmasında istediği kadar iyi miktarları göremedi.  

Rex Burkhead, Patriots'la Olan Anlaşmasını Yeniden Yapılandırdı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall / CC-BY

2018 yılında New England Patriots ile 3 yıl süreli 9,75 milyon dolar değerinde bir anlaşma imzalayan Burkhead, yeni anlaşma ile biraz daha düşük meblağlar ile karşı karşıya kaldı. 

Eski anlaşmasında temel tazminatı 3 milyon dolar olan Rex Burkhead, maalesef ki yeni anlaşmasında bulunan tazminat maddesi ile bu miktar yerine yalnızca 2 milyon dolarlık bir temel tazminat alabilecek.  

Aynı zamanda yeniden yapılandırma ile temel maaşı 1,05 milyon dolar olarak belirlenen oyuncunun; yeni anlaşma çerçevesinde oyun başına 400.000 dolarlık bir kadro bonusu ve 550.000 dolarlık bir imza bonusu elde edeceği de bildirildi. 

New England Patriots ile İlgili Daha Fazla Haber 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir