Quinton Spain Serbest Bırakıldı

Buffalo Bills, Guard oyuncusu Quinton Spain ile yollarını ayırdı. 

Buffalo Bills, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; 2019 sezonunda takıma katılan Guard oyuncusu Quinton Spain’i serbest bıraktıklarını duyurdu. 

Serbest bırakılan ve Mr.Undrafted kullanıcı adı ile kendinden oldukça söz ettirmeyi başaran Guard oyuncusu Spain, konuyla ilgili olarak Twitter  üzerinden yapmış olduğu açıklamada şu sözleri dile getirdi;  

Bills’e ve #BillsMafia’ya teşekkür etmek istiyorum. Değişiklik zamanı ancak hepinize minnettarım.”  

Guard oyuncusu Spain, Buffalo Bills adına sahaya çıktığı 2019 ve 2020 sezonlarında; toplamda 20 maçta yer almış ve bu 20 maçın 18’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini göstermişti. 

Quinton Spain – Kariyer ve İstatistikler 

2015 NFL Draft’ta Undrafted olarak kalmış olan Guard oyuncusu  Quinton Spain;  Draft dönemi sonrasında Tennessee Titans ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar 2 farklı takım -Tennessee Titans ve Buffalo Bills- adına sahaya çıkmış olan Guard oyuncusu Spain, toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 2 Fumbles Recovered 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 70 maçta yer aldı. 

Tennessee Titans ve Buffalo Bill adına sahaya çıktığı toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 70 maçta yer alan Guard oyuncusu Spain; bu 70 maçın 66’sında başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir