NFL Gündem 9 Şubat 2021

NFL Gündem 9 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 9 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

San Fransisco 49ers Josh Rosen’i Bırakmadı (NFL – NFC)

San Fransisco 49ers; Quarterback oyuncusu Josh Rosen ile 1 yıl süreli anlaşma imzaladı.

Genç Quarterback oyuncusu Rosen, 5 Eylül tarihinde Miami Dolphins serbest bırakıldıktan sonra Tampa Bay Buccaneers kadrosunda şansını denemiş ve son olarak 23 Aralık 2020’de San Fransisco 49ers kadrosuna katılmıştı.

Richard Sherman’dan Emeklilik Açıklaması

San Fransisco 49ers‘ın Cornerback oyuncusu Richard Sherman; gün içerisinde yaptığı açıklamalarda oldukça fazla gündeme gelen emeklilik konusu hakkında konuştu.

32 yaşındaki oyuncu, yaptığı konuşmalarda birkaç sene daha sahada kalmak istediğini ifade etmesiyle birlikte, şu anda emekliliğe olan bakış açısını net bir şekilde ortaya koydu.

Chiefs’in Genç Star Quarterback’i Patrick Mahomes Ayak Parmağı Sakatlığı İçin Ameliyat Olacak (NFL – AFC)

31-9’luk bir skor çerçevesinde Super Bowl şampiyonluğunu pazarı pazartesiye bağlayan gece Tampa Bay Buccaneers‘a teslim eden Kansas City Chiefs’in genç star Quarterback oyuncusu Patrick Mahomes; ayak parmağındaki sakatlık nedeniyle çarşamba günü ameliyat masasına yatacak.

Los Angeles 1993’ten Sonra ilk Super Bowl’unu Ağırlamaya Hazırlanıyor

NFL, 1993’ten tamı tamına 29 sene sonra Super Bowl LVI maçının Los Angeles’ta olmasını kararlaştırdı.

Los Angeles, 29 senelik bir hasretin ardından; 6 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan Super Bowl LVI heyecanını SoFi Stadyumu‘nda yaşamaya hazırlanıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir