NFL Gündem 9 Haziran 2021

NFL Gündem 9 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 9 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 9 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Miami Dolphins, Çaylak Linebacker Jaelan Phillips ile Çaylak Anlaştı

Miami Dolphins, 2021 NFL Draft‘inin 1. Round ve 18. sırasından seçmiş oldukları & UCLA Bruins ve Miami (FL) Hurricanes çıkışlı olan Linebacker oyuncusu Jaelan Phillips ile çaylak anlaşması imzaladı.

Arizona Cardinals, Çaylak Wide Receiver Rondale Moore ile Çaylak Anlaştı

Arizona Cardinals, 2021 NFL Draft‘inin 2. Round ve 17. sırasından seçmiş oldukları & Purdue Boilmakers çıkışlı olan 21 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Rondale Moore ile çaylak anlaşması imzaladı.

San Fransisco 49ers Zorunlu Mini Kampları İptal Edildi!

San Fransisco 49ers’ın Baş Koçu Kyle Shanahan tarafından yapılan açıklamalar çerçevesinde Organize Takım Aktivitelerinin tamamlandığı izah edilmesinin yanı sıra, zorunlu mini kampların da iptal edildiği duyuruldu.

NFL Gündem 9 Haziran 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

 • Daha önce Atlanta Falcons ve Arizona Cardinals takımlarının kadrosunda yer almış olan & Minnesota Golden Gophers çıkışlı 27 yaşındaki Linebacker oyuncusu De’Vondre Campbell, Green Bay Packers‘a katıldı.
 • 11 Kasım 2020 tarihinden bu yana Green Bay Packers kadrosunda yer almakta olan & Ohio State Buckeyes çıkışlı 23 yaşındaki Running Back oyuncusu Mike Weber, serbest bırakıldı.
 • Philadelphia Eagles, 2021 NFL Draft‘inde Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olmasıyla birlikte 14 Mayıs 2021 tarihinde Philadelphia Eagles‘la anlaşarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmış olan & Wake Forest Demon Deacons ve Georgia Bulldogs çıkışlı 23 yaşındaki Quarterback oyuncusu Jamie Newman‘ı, 26 Nisan 2020 tarihinden bu yana Philadelphia Eagles kadrosunda yer almakta olan & Arizona Wildcats çıkışlı 22 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Khalil Tate‘i ve 2021 NFL Draft‘inde Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olmasıyla birlikte 14 Mayıs 2021 tarihinde Philadelphia Eagles‘la anlaşarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmış olan & Florida Gators çıkışlı 22 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Trevon Grimes‘ı feragat etti.
 • Las Vegas Raiders, daha önce Tennessee Titans ve Atlanta Falcons kadrolarında yer almış olan & UConn Huskies çıkışlı 31 yaşındaki Cornerback oyuncusu Blidi Wreh-Wilson ile anlaşma imzaladı.
 • 2018’de profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmasından bu yana Houston Texans kadrosunda yer almakta olan, Wake Forest Demon Deacons çıkışlı 26 yaşındaki Outside Linebacker oyuncusu Duke Ejiofor, serbest bırakıldı.
 • Kansas City Chiefs – Personel Kadrosu Pozisyon Değişim ve Terfileri
  • Oyuncu Personeli Direktörü olan Mike Borgonzi – Genel Müdür Asistanlığına
  • (Eski Pozisyonu İçin Kesin Bilgi Olmamakla Birlikte) Futbol Yönetimi Direktörü Brandt Tilis – Futbol Operasyonları Başkan Yardımcılığına
  • Oyuncu Personeli Yardımcı Direktörü Ryan Poles – Oyuncu Personeli Yönetici Direktörlüğüne

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.