NFL Gündem 27 Mayıs 2021

NFL Gündem 27 Mayıs 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 27 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 27 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Arizona Cardinals, Quarterback Oyuncusu Cole McDonald’ı Serbest Bıraktı

Arizona Cardinals5 Şubat 2021 tarihinde Reserve/Future anlaşması çerçevesinde kadroya katmış oldukları 23 yaşındaki Quarterback oyuncusu Cole McDonald‘la yollarını ayırdı.

Cincinnati Bengals, Safety Oyuncusu Kavon Frazier’la Anlaştı

Cincinnati Bengals, daha önce Dallas Cowboys ve Miami Dolphins adına sahaya çıkmış olan 26 yaşındaki 6 yıl tecrübeli Safety oyuncusu Kavon Frazier ile anlaştı.

Green Bay Packers, Chad Brinker ve Patrick Moore’u Terfi Ettirdi

Green Bay Packers; halihazırda takımla birlikte 12. sezonuna giriş yapmış olmakla birlikte bu zamana dek; Yetenek Avcılığı Asistanlığı (Scouting Assistant), Profesyonel Yetenek Avcısı (Pro Scout) ve Profesyonel Yetenek Avcılığı Asistan Direktörü / Maaş Sınırı Analisti (Assistant Director of Pro Scouting/ Salary Cap Analyst.) pozisyonlarında görev almış olan Chad Brinker‘ı Personel / Futbol İdari Yöneticisi (Personnel/Football Administrative Executive) pozisyonunda görev yapmak üzere; 2018’den bu yana kadroda, Kolej Yetenek Avcısı (College Scout) pozisyonunda görev yapmakta olan Patrick Moore‘u ise Kolej Yetenek Avcılığı Yardımcı Direktörü (Assistant Director of College Scouting) pozisyonunda görev yapmak üzere terfi ettirdi.

NFL Gündem 27 Mayıs 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • 24 Mart 2021 tarihinden bu yana New England Patriots kadrosunda yer almakta olan 30 yaşındaki Linebacker oyuncusu LaRoy Reynolds serbest bırakıldı.
  • 21 Mart 2020 tarihinde 1 yıllık anlaşma çerçevesinde New England Patriots‘a katılmış olmakla birlikte Covid-19’un teşkil ettiği riskler çerçevesinde 28 Temmuz 2020 tarihinde 2020-2021 sezonunda çekildiğini duyurarak geçtiğimiz sezonda forma giymemiş olan 27 yaşındaki Fullback oyuncusu Dan Michael Vitale III (Danny Vitale) serbest bırakıldı.
  • 2018‘de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Denver Broncos (x2) ve Houston Texans* takımlarının kadrolarında yer almış olan 26 yaşındaki Tight End oyuncusu Troy Fumagalli, imzalamış olduğu bir anlaşma çerçevesinde New England Patriots‘a katıldı.
  • New York Giants, 2021 NFL Draft‘ının 3. Round ve 71. sırasından seçmiş oldukları 22 yaşındaki Cornerback oyuncusu Aaron Robinson ile çaylak anlaşması imzaladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir