NFL Gündem 19 Haziran 2021

NFL Gündem 19 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.
(Cropped)

NFL Gündem 19 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 19 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Aşı Olacağıma Emekli Olurum – Cole Beasley!

Buffalo Bills‘in, SMU Mustangs çıkışlı 32 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Cole Beasley, Covid-19 karşısında aşı olmamak üzere sergilediği tutumu sergilerken gün içerisinde yaptığı açıklamalarla gündeme boma gibi oturdu.

Bunu yapmayacağım için emekli olmaya zorlanırsam, olan olsun” havasında bir ifadeyi dile getiren Beasley, konuyla ilgili olarak şu sözleri ifade etti;

“Kırık olmayan bir bacak için ilaç almayacağım. Şansımı Covid ile denemek ve bağışıklığımı o yönde denemek istiyorum. Hayatımı nasıl yaşıyorsam bu yıl da öyle yaşamak için bu yıl ücret almayacağım. Bunu ilk günden yaşadım. Emekli olmaya zorlanırsam, öyle olsun.”

156. Juneteenth Yıldönümü

NFL, tıpkı geçen sene olduğu gibi bu sene de, özgürlüğün 156. yılında birden fazla paylaşımla Juneteenth‘e dikkat çekti. Yapılan paylaşımlara takımlardan oyunculara birçok mertebeden yoğun destek geldi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir