NFL Gündem 17 Haziran 2021

NFL Gündem 17 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türl,ye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.
(Cropped)

NFL Gündem 17 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 17 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Carolina Panthers, Çaylak Wide Receiver Terrace Marshall Jr. ile Anlaştı

15 Haziran 2021 tarihinde, 21 yaşındaki Cornerback oyuncusu Jaycee Horn ile çaylak anlaşması imzalamış olan Carolina Panthers, bununla birlikte bugün ise; 2021 NFL Draft‘inin 2. Round ve 59. sırasından seçmiş oldukları & LSU Tigers çıkışlı 21 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Terrace Marshall Jr. ile çaylak anlaşması imzaladı.

Defensive Lineman Oyuncusu Jordan Willis, 6 Maç Askıya Alındı

Kansas State Wildcats çıkışlı olmasıyla birlikte 27 Ekim’den bu yana Kansas City Chiefs kadrosunda olan 26 yaşındaki Defensive Lineman oyuncusu Jordan Johnathan Willis, ligin performans-arttırıcı maddelerine yönelik olan kuralları çiğnemesi çerçevesinde, yeni sezonun ilk 6 maçında forma giymeyecek.

NFL Gündem 17 Haziran 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Defensive End oyuncusu Aldon Smith’in antrenman kampları döneminde sahaya geri dönecek olduğunu ummasını söyleyen Seahawks koçu Carroll, bununla birlikte oyuncusun; mini kamplara katılabilecek kadar iyi olmadığını düşünmesi çerçevesinde oyuncunun kendi başına antrenman yapmasına izin verdi.
  • Atlanta Falcons, içlerinden 7’si Undrafted oyuncular olmak üzere 9 kişiyle anlaşma imzaladı.
  • Tampa Bay Buccaneers, 2021 – 2022 sezonunda; yapılacak olan tüm sezon oyunları dahil olma üzere tüm biletleri satarak tüketti. Bucs %100 kapasiteyle sahada!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir