NFL Gündem 15 Temmuz 2021

NFL Gündem 15 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 15 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 15 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Carolina Panthers, OT Taylor Moton ile Kontrat Uzattı

25 Haziran 2021 tarihinde, BYU Cougars çıkışlı 24 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Brady Christensen ile çaylak anlaşması imzalamış olan Carolina Panthers, bununla birlikte bugün ise; 2017’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan; Western Michigan Broncos çıkışlı 26 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Taylor Moton ile; 43 milyon doları garantili olmak üzere 71.26 milyon dolar değerinde 4 yıl süreli bir uzatma anlaşması imzaladı.

CB Richard Sherman Serbest Bırakıldı

Geçtiğimiz saatlerde, Hırsızlık, aile içi şiddet, tutuklanmaya direnme ve art niyetli davranış suçlarıyla suçlanmak üzere tutuklanan Stanford Cardinal çıkışlı; 5x All-Pro (3×1 / 2×2), 5x Pro Bowler 33 yaşındaki Cornerback oyuncusu Richard Sherman serbest bırakıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir