NFL Gündem 15 Şubat 2021

NFL Gündem 15 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 15 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Ben Roethlisberger’dan Maurkice Pouncey Açıklaması (NFL – AFC)

Pittsburgh Steelers‘ın Quarterback oyuncusu Ben Roethlisberger, Pittsburgh Post-Gazette’den Gerry Dulac aracılığıyla yaptığı konuşmada Maurkice Pouncey‘in emekliliği hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

11 sezon boyunca birbirlerine yoldaşlık etmiş olan Pouncey ve Roethlisberger‘den Maurkice Pouncey‘nin, kardeşi Mike‘la birlikte NFL‘e veda ederek emekliye ayrılmasını Ben Roethlisberger şu sözlerle ifade etti;

“Onun, etrafında bulunduğum en iyi takım arkadaşı ve rakip olduğunu söylemekten nefret ediyorum ancak günün sonunda o, etrafında bulunduğum en iyi takım arkadaşı ve rakip.” (Ben Roethlisberger – Maurkice Pouncey’nin emekliliği hakkında – kısaltılmıştır.)

Jalen Hurts Yeni Sezona Hazırlanıyor (NFL – NFC)

2020 regular-season‘unun son maçlarından olan Washington Football Team karşılaşmasında Starting Quarterback olarak sahada olmuş olan Jalen Hurts; mensubu olduğu Philadelphia Eagles‘taki bir grup genç Wide Receiver oyuncusu ile birlikte Texans‘ta antrenman yapmaya hazırlanıyor.

Washington Football Team Chris Polian’ı Kadrosuna Kattı (NFL – AFC)

Washington Football Team, 2009’dan 2011’e kadar Indianapolis Colts adına çalışmış olan tecrübeli menajer Chris Polian‘ı Profesyonel Personel Yöneticisi (director of pro personnel) pozisyonunda görev alması adına kadrosuna kattı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir