NFL Gündem 15 Haziran 2021

NFL Gündem 15 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 15 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 15 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Carolina Panthers, Cornerback Oyuncusu Jaycee Horn ile Çaylak Anlaşması İmzaladı

Carolina Panthers, 2021 NFL Draft‘inin 1. Round ve 8. sırasından seçmiş oldukları ve bununla birlikte, helikopter kazası sonucu kızı ve 7 kişiyle birlikte hayatını kaybetmiş olan efsanevi basketbolcu Kobe Bryant’ın anısına 8 numaralı forma ile sahada olacağı belli olmuş olan, South Carolina Gamecocks çıkışlı 21 yaşındaki Cornerback oyuncusu Jaycee Horn ile çaylak anlaşması imzaladı.

DT Sheldon Richardson, Minnesota Vikings’e Katıldı

2018‘de yine Minneosta Vikings adına forma giymiş olmasıyla birlikte daha sonra şansını Cleveland Browns’la birlikte denemiş olan & Missouri Tigers çıkışlı 30 yaşındaki Pro Bowler Defensive Tackle oyuncusu Sheldon Richardson, 16 Nisan 2021 tarihinde Browns tarafından serbest bırakılması çerçevesinde geride bıraktığı bir diğer serüvenin ardından yine Minnesota Vikings’e döndü.

Richardson, imzalamış olduğu anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Minneosta Vikings adına forma giyecek.

Defensive End Oyuncusu Derek Wolfe, Zatürre ile Karşı Karşıya

31 Mart 2021’den bu yana Baltimore Ravens kadrosunda forma giymekte olan & Cincinnati Bearcats çıkışlı 31 yaşındaki Defensive End oyuncusu Derek Wolfe, yaşadığı bir Zatürre sorunu sebebiyle bu hafta takım antrenmanlarında yer almayacak.

NFL Gündem 15 Haziran 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Cincinnati Bengals, Baş Koçu Zac Taylor’ın açıklamaları çerçevesinde Offeseason Programını sonlandırdı.
  • 2020 NFL Draft‘iyle birlikte New York Jets kadrosuna katılan ve bu çerçevede profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmış olan & Louisville Cardinals çıkışlı 22 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Becton; takımın koçu Robert Saleh tarafından yapılan raporlamalar çerçevesinde, yaşadığı ayak problemiyle birlikte bu haftaki mini kamplarda boy göstermeyecek.
  • 2020’de profesyonel futbol kariyerine başlamış olmasından bu yana Cincinnati Bengals kadrosunda forma giymekte olan & Kansas Jayhawks çıkışlı 23 yaşındaki Tackle oyuncusu Hakeem Adeniji, geçirdiği göğüs ameliyatı çerçevesinde bir süre sahada olamayacak.
  • Oklahoma State Cowboys çıkışlı olan 26 yaşındaki Running Back oyuncusu Chris Carson ve Missouri Tigers çıkışlı olan 31 yaşındaki Pass Rusher oyuncusu Aldon Smith, mazeretli bir biçimde Seattle Seahawks mini kampına katılım göstermeyecek olmakla birlikte bunların yanı sıra ise; daha önce yaşadığı ACL yırtığı için, bıçak altına yatmış olan & San Diego State Aztecs çıkışlı 25 yaşındaki Running Back oyuncusu Penny’de mini kampa katılamayacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir