NFL 2020 Sezonu maç fikstürü
NASHVILLE, TN - APRIL 25: Detail view of the NFL shield logo in neon lights during the first round of the NFL Draft on April 25, 2019 in Nashville, Tennessee. (Photo by Joe Robbins/Getty Images)

NFL tarafından yapılan resmi açıklamaya göre NFL 2020 sezonunun maç takvimi, 7 Mayıs Perşembe günü Doğu Zaman dilimi ile saat 8‘de açıklanacak.

Ligin tüm takımlarının rakipleri 30 Aralık 2019’da açıklanmıştı. Ancak perşembe günü yapılan açıklamada bu karşı karşıya gelecek olan takımların maçlarının yapılacağı yerler ve saatleri belirtilecek. Böylelikle ligin en büyük ve en iyi maçlarının ne zaman oynanacağını öğreneceğiz.

NFL Network tarafından yapılan bir açıklamaya göre, yayımlanacak olan takvim, 2020 sezonunun oyunlarının analizlerini ve olası gelişmeleri ele alacak.

Bunların yanı sıra şunu da söylemeliyiz ki NFl‘in draft öncesi başlatmış olduğu Covid-19 yardım kampanyasının bütçesi 100 Milyon doları aştı. Yapılan bir diğer açıklamaya göre bu yardım kampanyasına son bağış tarihi de 7 Mayıs Perşembe günü 2020 fikstürü açıklanana kadar olacak.

Perşembe günü yayınlanacak olan maç takvimini sitemizden takip edebilirsiniz, gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here