Lane Johnson Koronavirüse Yakalandı

Philadelphia Eagles’ın Right Tackle oyuncusu olan Lane Johnson, Twitter aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada yaptırmış olduğu covid-19 testinin sonucunun pozitif olduğunu açıkladı.  

Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamada oyuncu, şu sözleri dile getirdi;  

“Covid-19 testim pozitif çıktı, ancak güçlü hissediyorum ve gitmeye hazırım.” 

“Geçtiğimiz birkaç ay boyunca 18 gün önceki OL Mastermind Summit seyahati de dahil olmak üzere tüm seyahatlerden sonra yaptırdığım test negatifti.  

“Uzun ve yorucu bir mevsime hazırlık için çok çalışıyorum. Ve Seansalar sırasında güvenlik ve sağlık ortamı oluşturmak için gerekli tüm önlemleri almaya çalıştım. Bunu ciddiye almaya ve diğer herkesi de ciddiye almaya teşvik edeceğim.” 

“Tüm protokolleri takip edeceğim ve yakında takım arkadaşlarıma, antrenörlerime katılmayı dört gözle bekliyorum! #FlyEaglesFly”  

Lane Johnson Koronavirüse Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA Lane Johnson Photo By Keith Allison / CC-BY-SA

Lane Johnson- İstatistikler 

2013 NFL Draft’ın 1. round ve 4. sırasından Philadelphia Eagles tarafından seçilmiş olduğu o zamandan bu yana Philadelphia Eagles’ta Right Tackle oyuncusu olarak yer alan oyuncu, 7 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca; 

  • 2 Fumbles Recovered 

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra;  

  • 2018 NFL Top 100 (#95) 

Ödüllerini de elde etti.  

Kariyeri boyunca toplamda 92 maçta yer almış olan oyuncu, aynı zamanda bu 92 maçın hepsinde başlangıç oyuncusu olarak faaliyet gösterdi.  

Oyuncunun istatistikleri; Pro Football ReferenceWikipedia, NFL’den alınmış ve Korumalı Futbol Türkiye tarafından yorumlanmış olup tamamen resmiyete dayanmaktadır.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir