Javon Wims Maçtan Atıldı

Chauncey Gardner – Jonshon bir yumruk vakasıyla daha karşı karşıya kaldı.  

Geçtiğimiz saatlerde gerçekleşen Chicago Bears – New Orleans Saints maçının üçüncü çeyreğinin ortalarındayken, Chicago Bears’ın  Wide Receiver oyuncusu Javon Wims; New Orleans Saints oyuncusu  Chauncey Gardner – Jonson’a doğru yürüdü, göğsüne dokundu ve onu yumruklamaya başladı.  

Chicago Bears baş koçu Matt Nagy, maçın sonlanmasına kalmadan maçtan atılan Javon Wims’in davranışları ile alakalı olarak yapmış olduğu açıklamada; “Üçüncü çeyrek olayından gerçekten çok rahatsız oldum. Beni rahatsız etti. Sert oynayan adamlarla gurur duyuyorum. (Özverili adamlar)”  

Javon Wims’in neden Chauncey Gardner-Johnson ile böyle bir münakaşa içerisine girdiği bulunamadı. Chauncey Gardner-Johnson, aynı olayı takım arkadaşı Michael Thomas’la da yaşamıştı.  

Javon Wims’in para cezasına çarptırılması ve bir süre askıya alınması bekleniyor.  

Javon Wims – Kariyer ve İstatistikler 

2018 NFL Draft’ının 7. round ve 224. sırasından Chicago Bears tarafından seçilmiş olan Wide Receiver oyuncusu Wims, Draft dönemi sonrasında Chicago Bears ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar Chicago Bears adına sahaya çıkmış olan Wide Receiver oyuncusu Wims, toplamdaki 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 51 Pass Targets 
  • 26 Receptions 
  • 244 Receiving Yards 
  • 2 Receiving Touchdowns 
  • 14 First Downs Receiving 
  • Longest Reception (37)  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 27 maçta yer aldı. 

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 27 maçta yer almış olan Wide Receiver oyuncusu Wims; bu 27 maçın 7’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir