Jack Driscoll Sezona Veda Etti | Korumalı Futbol Türkiye
Jack Driscoll Photo by All-Pro Reels / CC-BY-SA Stadiıum Background Photo by (The original uploader was Betp at French Wikipedia. - modifications by User:Maps and stuff: perspective correction to straighten foreground goalpost; cropped part of sky to match aspect ratio of side-by-side image in the Philadelphia article's montage-style infobox; removed large ad at far side of field by cloning.) / CC-BY-SA

Eagles’ın Offensive Tackle’ı Jack Driscoll Bu Sezon İçin Formasını Çıkarttı

4-8-1’lik bir galibiyet serisiyle birlikte sezona devam eden Philadelphia Eagles‘ın çaylak Offensive Tackle oyuncusu Jack Driscoll; yaşadığı MCL sakatlığı çerçevesinde sezona veda etti.

Jack Driscoll – Kariyer ve İstatistikler

Jack Driscoll - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by All-Pro Reels / CC-BY-SA

2020 NFL Draft‘ının 4. round ve 145. sırasından Philadelphia Eagles tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Driscoll, Draf dönemi sonrasında Phildelphia Eagles ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Philadelphia Eagles adına sahaya çıkmış olan Offensive Tackle oyuncusu Driscoll, çaylak sezonu boyunca;

  • 1 Solo Tackle

İstatistiğini elde etti ve toplamda 11 maçta yer aldı.

Çaylak sezonu boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 11 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Driscoll; bu 11 maçın 4’ünde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Önceki makaleCalgary Stampeders, Richard Leonard ile Kontratı Uzattı
Sonraki makaleMatt Feiler IR Listesine Yerleştirildi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here