Damien Harris, IR'a Yerleştirildi | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Marcus Mariota’dan ile birlikte Damien Harris ’de bir süre boyunca sahadan uzak kalmak zorunda olacak. 

Geçtiğimiz saatlerde Raiders’ın Quarterback oyuncusu  Marcus Mariota’nın Sakatlık Rezervi’ne yerleştirilmesinden sonra bir diğer haber de Patriots’tan geldi. 

New England Patriots, yapmış olduğu bir açıklama ile takımın 1 sezonluk  Running Back oyuncusu Damien Harris’in; kısa bir süre önce serçe parmağından ameliyat olması nedeniyle sakatlık rezerv listesine yerleştirildiğini duyurdu.  

Damien Harris – Kariyer ve İstatistikler 

Damien Harris - İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Damien Harris – İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye

2019 NFL Draft’ın 3. Round ve 87. sırasından New England Patriots tarafından seçilmiş olan Running Back oyuncusu Damien Harris, Draft dönemi sonrasında takım ile imzaladığı bir çaylak anlaşmasıyla birlikte profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar New England Patriots adına sahaya çıkan RB oyuncusu, toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 4 Rushing Attempts 
  • 12 Rushing Yards 
  • Longest Rushing Attempt (13)  

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra; 

  • Second- Team All-SEC (2018) 
  • 2x CFP National Champion (2015,2017) 
  • 3x SEC Champion (2015,2016,2018) 
  • USA Today All-American (2014)  

Ödüllerini de elde etti ve toplamda 2 maçta yer aldı. 

New England Patriots adına sahaya çıktığı 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi toplamda 2 maçta yer almış olan Running Back oyuncusu Harris; maalesef ki bu 2 maçın hiçbirinde başlangıç oyuncusu olarak sahaya çıkamadı 

Önceki makaleMarcus Mariota, IR’a Yerleştirildi
Sonraki makaleCardinals, DeAndre Hopkins ile Kontratı Uzattı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here