Cody Whitehair, Covid-19'a Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Marco Verch /CC-BY Cody Whitehair Photo By AlexanderJonesi / CC-BY-SA

Cody Whitehair’da Covid-19 Fırtınasına Kapıldı! 

Chicago Bears, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takımın tecrübeli Offensive Lineman oyuncusu olan Cody Whitehair ’ın yaptırmış olduğu covid-19 testinin pozitif olduğunu duyurdu. 

Chicago Bears;  

“Bu sabah başka bir Bears oyuncusunun covid-19 testinin pozitif olduğu hakkında bilgilendirildik. Sonuç olarak ise kulüp, tüm futbol aktivitelerini durdurmaya ve Halas Hall’ı kapatmaya karar verdi.  Bugünün antrenmanı iptal edildi ve tüm toplantılar sanal olarak yapılacak. Covid-19 testi pozitif çıkan kişi ve temas ettiği tüm kişiler kendilerini karantinaya aldılar bile. NFL sağlık görevlileri ile yakından çalışmaya ve ligin Intensive protokolünü takip etmeye devam edeceğiz. Takımımızın, oyuncularımızın ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği yüksek önceliklidir.”  

Cody Whitehair – Kariyer ve İstatistikler 

Cody Whitehair - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By AlexanderJonesi / CC-BY-SA

2016 NFL Draft’ının 2. round ve 56. sırasından Chicago Bears tarafından seçilmiş olan Offensive Lineman oyuncusu Whitehair, Draft dönemi sonrasında Chicago Bears ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar Chicago Bears adına sahaya çıkan Offensive Lineman oyuncusu Whitehair, toplamdaki 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 3 Times Fumbled 
  • 1 Fumbles Recovered 
  • -12 Yards Recovered Fumbles Were Returned 

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra;  

  • 2016 NFL All-Rookie Team 

Ödülünü de elde etti ve 2018 Pro Bowl’u da dahil olmak üzere toplamda 71 maçta yer aldı. 

5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 71 maçta yer almış olan Offensive Lineman oyuncusu Cody Whitehair; bu 71 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleMert Yılmaz BAU Lions ‘un GM Pozisyonuna Geçiş Yaptı
Sonraki makaleGame Ball of the Week | 1. Hafta
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here