Cody Latimer Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall /CC-BY

Cody Latimer ‘in Washington Football Team’deki kariyeri sona erdi.  

Geçtiğimiz saatlerde Baltimore Ravens’ın Earl Thomas’ı serbest bıraktığını açıklamasının ardından bir diğer serbest bırakma haberi ise Washington Football Team’den geldi. 

Washington Football Team; 16 Mayıs 2020 tarihinde ikinci derecede saldırı, tehditkarlık, ateşli silahın yasadışı olarak kullanımı, silahın yasak kullanımı, pervasız tehlike suçlarından suçlanarak tutuklanan ve yaşanan olaylardan sonra Muafiyet Listesi’ne yerleştirilen Cody Latimer‘i serbest bıraktıklarını açıkladı.  

Cody Latimer – Kariyer ve İstatistikler 

Cody Latimer Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY AlexanderJonesi /CC-BY-SA

2014 NFL Draft’ın 2. round ve 56. Sırasından Denver Broncos tarafından seçilmiş olan Latimer; 2 Haziran 2014 tarihinde Denver Broncos ile; 4 yıl süreli, 3,70 milyon dolar değerinde, 2,02 milyon dolar garantili +1,01 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşmasına imzasını atarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Denver Broncos’taki 4 sezonluk kariyerinden sonra New York Giants ve Washington Football Team kadrosunda da bulunmuş olan Latimer; toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 119 Pass Targets 
  • 70 Receptions 
  • 935 Receiving Yards 
  • 6 Receiving Touchdowns 
  • 2 Rushing Attempts 
  • 1 Rushing Yards  
  • 3 Pass Targets (Playoffs)  
  • 3 Receptions (Playoffs) 
  • 31 Receiving Yards (Playoffs) 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 66 maçta yer aldı.  

6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtildiği gibi 66 maçta yer almış olan Cody Latimer; bu 66 maçın 15’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleMyles Garrett: Hedefim, “Kazanmak”
Sonraki makaleKorumalı Futbol 2020 Pro 1. Ligi Tescil Edildi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here