Cleveland Browns 75. Yıl Dönümü İçin Özel Formalarını Tanıttı

Cleveland Browns 75. Yıl Dönümü İçin Özel Formalarını Tanıttı | Korumalı Futbol Türkiye
FirstEnergy Stadium” by Erik Drost is licensed under CC BY 2.0. (Cropped)

Cleveland Browns, 75. Yıl Dönümü İçin Özel Bir Lansman Gerçekleştirdi

21 Mayıs 2021 tarihinde, 21 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Tommy Togiai ile çaylak anlaşması imzalamış olan Cleveland Browns, bununla birlikte bugün ise; 75. yıl dönemlerinin şerefine özel üniformalarının tanıtımını gerçekleştirdi.

Takımın mobil uygulaması aracılığıyla taraftarlara ve futbolseverlere tanıtılan özel formalar, kısa sürede Amerikan Futbolu camiasında büyük yankı uyandırdı.

Takımın Başkan Yardımcısı olan JW Johnson ise konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada takımı “Browns, sadece NFL’de değil, tüm sporlarda ikonik franchise’lardan biridir.” sözlerini ifade etti.

“Browns, sadece NFL’de değil, tüm sporlarda ikonik franchise’lardan biridir. Geçmişe ve bugün sahip olduğumuz takımın önünü açan oyunculara gerçekten güzel bir selam vermek istedik. Bu lig, bu takım ve bu şehir uğruna yaptıkları her şey için onlara çok teşekkür ederim. Jim Brown, Otto Graham, Lou Groza ve Joe Thomas gibileri olmasaydı burada olmazdık. Onları onurlandırmak istiyoruz. Onlara saygı duymak istiyoruz.

(Cleveland Browns VP JW Johnson, Cleveland Browns’ın 75. yıl dönümünde mobil uygulama aracılığıyla tanıtımı gerçekleştirilen formalar üzerine açıklama, kısaltılmıştır.)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.