Clelin Ferrell, Covid-19’a Yakalandı!

Clelin Ferrell Kansas City Chiefs Maçında Forma Giymeyebilir!  

Las Vegas Raiders, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takımın Defensive End oyuncusu olan Clelin Ferrell’ın yaptırmış olduğu covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.  

Yapılan açıklamalar dahilinde, Defensive End oyuncusu Clelin Ferrell’ın covid-19 testinin pozitif çıkmasıyla birlikte faaliyete sokulan yakın temas takip sürecinde; takımın Safety oyuncusu Lamarcus Joyner‘in yakın temaslı şüpheli olarak işaretlendiği de bildirildi.  

Clelin Ferrell – Kariyer ve İstatistikler 

2019 NFL Draft’ının 1. round ve 4. sırasından Oakland / Las Vegas Raiders  tarafından seçilmiş olan Defensive End oyuncusu FerrellDraft dönemi sonrasında Oakland / Las Vegas Raiders ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar Oakland / Las Vegas Raiders adına sahaya çıkmış olan Defensive End oyuncusu Ferrell, toplamdaki 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 7 Passes Defended 
  • 1 Fumble Recovered 
  • 38 Solo Tackles 
  • 19 Assist Tackles 
  • 11 Tackles for Loss  
  • 15 Quarterback Hits 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 24 maçta yer aldı. 

Oakland / Las Vegas Raiders adına Defensive End oyuncusu olarak sahaya çıktığı toplamdaki 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu üzere 24 maçta yer almış olan Ferrell; bu 24 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir