Clelin Ferrell, Covid-19'a Yakalandı! | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By The 621st Contingency Response Wing /CC-BY

Clelin Ferrell Kansas City Chiefs Maçında Forma Giymeyebilir!  

Las Vegas Raiders, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takımın Defensive End oyuncusu olan Clelin Ferrell’ın yaptırmış olduğu covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.  

Yapılan açıklamalar dahilinde, Defensive End oyuncusu Clelin Ferrell’ın covid-19 testinin pozitif çıkmasıyla birlikte faaliyete sokulan yakın temas takip sürecinde; takımın Safety oyuncusu Lamarcus Joyner‘in yakın temaslı şüpheli olarak işaretlendiği de bildirildi.  

Clelin Ferrell – Kariyer ve İstatistikler 

2019 NFL Draft’ının 1. round ve 4. sırasından Oakland / Las Vegas Raiders  tarafından seçilmiş olan Defensive End oyuncusu FerrellDraft dönemi sonrasında Oakland / Las Vegas Raiders ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar Oakland / Las Vegas Raiders adına sahaya çıkmış olan Defensive End oyuncusu Ferrell, toplamdaki 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 7 Passes Defended 
  • 1 Fumble Recovered 
  • 38 Solo Tackles 
  • 19 Assist Tackles 
  • 11 Tackles for Loss  
  • 15 Quarterback Hits 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 24 maçta yer aldı. 

Oakland / Las Vegas Raiders adına Defensive End oyuncusu olarak sahaya çıktığı toplamdaki 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu üzere 24 maçta yer almış olan Ferrell; bu 24 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleAndy Dalton Aktif Oyuncu Kadrosuna Alındı
Sonraki makaleBrowns 3 Oyuncusunu Reserve/Covid-19 Listesine Yerleştirdi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here