Christian Hackenberg Beyzbol Oynamaya Karar Verdi | Korumalı Futbol Türkiye

Christian Hackenberg şansını beyzbolda denemeye karar verdi.  

New York Jets’in eski quarterback oyuncusu olan Christian Hackenberg, bugün NBC aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada kariyerinin geleceği hakkında konuştu.  

Bir NFL oyuncusu olmasına ve 2 senesini NFL’de geçirmesine rağmen hiçbir maçta yer almayan ve istatistiklerinde 0’dan başka bir sayı bulunmayan Christian Hackenberg; yapmış olduğu açıklamada kendisini beyzbolda denemeye karar verdiğini açıkladı.  

“Sadece rekabet etmek istiyorum, NFL ile denemelerim oldu ve sıkıntılar yaşadım. Başarılı da oldum, bir roller coaster yolculuğu yaptım. Günün sonunda burada 25 yaşında olarak oturuyorum, depomda hala oldukça fazla şeyin kaldığını hissediyorum.” 

“Beyzbol oynayarak büyüdüm, bu süreçte herkesin zamanı var ve her şey kapatıldı. Çok fazla bir faaliyet yoktu bu yüzden düşündüm ve neden olmasın dedim. Sadece biraz eğlenmek istedim.”

Christian Hackenberg Beyzbol Oynamaya Karar Verdi | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights Ed Mulholland- 2017 Getty Images This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

Hackenberg’ün Geçmiş Kariyeri

Hackenberg, 2016 NFL Draft’ının 2 round 51. Sırasından New York Jets tarafından seçilmiş ancak NFL’de geçirdiği 2 sezon boyunca hiçbir maçta yer alamamıştı. 

NFL’de geçirdiği süreçte Cincinnatti Bengals ve Philadelphia Eagles’la da anlaşma yapmış olan Hackenberg, 2018 yılında antrenman esnasında Cincinnati Bengals tarafından serbest bırakılmıştı. 

Kariyeri başarısızlıklarla dolu olan oyuncu, bu seferde AAF (Alliance of American Football)’de şansını denedi ve 2019 senesinde Memphis Express takımında yer almaya başladı.  

2019 sezonunun sonunda AAF ligi kapatıldı ve tüm faaliyetler durduruldu.  

Önceki makaleJJ Watt: Diz Çökmek Saygısızlık Değil
Sonraki makaleEd Donatell, Bradley Chubb, Bryce Callahan Hakkında Konuştu
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here