CeeDee Lamb: Hedefim Hall Of Famer Olmak | Korumalı Futbol Türkiye

Forth Worth Star-Telegram kadrosundan Clarence Hill ile röportaj gerçekleştiren CeeDee Lamb, kariyeri ve geleceği hakkındaki soruları cevapladı.  

Dallas Cowboys kadrosundayken daha sezona bile başlamamış ve Dallas Cowboys forması ile bir oyuna bile çıkmamış olan oyuncu hedeflerinin oldukça yüksek olduğunu belirtti.  

“Hedefim Hall Of Famer Olmak”

2020 NFL Dratf’ının ilk roundunun 17. sırasından Dallas Cowboys tarafından seçilen CeeDee Lamb “Hedefim Hall Of Famer Olmak.” 

CeeDee LambDrew Pearson, Michael Irvin ve Dez Bryant efsanelerinin ardından onların izinden giderek 88 numaralı formayı giyecek olması hakkında da konuştu. 

Michael Irvin’in oyun ve Dallas Cowboys üzerinde çok fazla etkisi var. İnanılmaz anıları olan bir takımda olmak istiyorum. Burada yapacağımız şeyin böyle olacağını hissediyorum. Bekleyemem” 

CeeDee Lamb: Hedefim Hall Of Famer Olmak | Korumalı Futbol Türkiye
CeeDee Lamb

“Bu efsanevi amerika takımı için efsanevi bir sayıdır. Oraya çıkıp bu sayıyı takan büyük efsaneleri temsil etmek benim için oldukça büyük prezentabl bir an. Böyle bir anı ilk kez yaşamak için sabırsızlanıyorum. 88 numaranın mirasını taşımaya devam etmek istiyorum. 88 numara, Dallas için büyük bir şey ve ben onunla yaşamak istiyorum.” 

Ayrıca Lamb, kariyeri ve geleceği hakkında yöneltilen soruların yanı sıra kendisinin bu sezondaki performansının nasıl olacağı ve neler kanıtlayacağı hakkındaki soruyu da cevaplandırdı. 

“Başka bir playmaker, başka bir baskın sanatçı. Kazanmayı seven başka bir adam. Masaya getirdiğim şey bu, herkese Dallas Cowboys’un masaya ne getirdiğini göstermek için sabırsızlanıyorum.”  

Önceki makaleTakım Tesisleri ve 2020 Sezonu İçin NFL Protokolleri
Sonraki makaleBaltimore Ravens ve Titans’ın Koçları Takım Tesisine Döndü
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here