Bills Mafia ve Buffalo Bills Omuz Omuza! | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Tennessee Titans / CC-BY

Bills Mafia, Josh Allen’ı yalnız bırakmadı. 

Buffalo Bills’in efsane taraftarları olarak bilinen Bills Mafia, hafta sonu büyükannesi vefat eden Quarterback oyuncusu Josh Allen’ı yalnız bırakmadı ve Allen’ın vefat eden büyükannesi anısına; Buffalo’da bulunan  Oishei Çocuk Hastanesi’ne 200.000 dolardan fazla bağış yaptı.  

Allen, Bills Mafia tarafından kendisine gösterilen desteği Twitter üzerinden yapmış olduğu bir açıklamada; “Söyleyecek söz bulamıyorum. Buffalo, sizi seviyorum.”  

Önceki makaleSteelers, 4 Oyuncusunu Reserve/Covid-19 Listesine Yerleştirdi
Sonraki makaleBaker Mayfield Sahalara Geri Döndü
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here