Ravens, Ronnie Stanley ile Anlaşmayı Uzattı

Baltimore Ravens, Offensive Tackle oyuncusu Ronnie Stanley ‘i uzun bir süre daha kadroda tutmaya karar verdi.

Baltimore Ravens, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takımın 5 sezonluk Offensive Tackle oyuncusu Ronnie Stanley ile uzatma anlaşması imzaladıklarını duyurdu.  

Takım tarafından yapılan açıklamalar ve NFL Network’ten Ian Rapoport   tarafından yeni yapılan anlaşmaya yönelik hazırlanan raporlamalar doğrultusunda, Baltimore Ravens ile Offensive Tackle oyuncusu Ronnie Stanley arasında imzalanan uzatma anlaşmasının; 5 yıl süreli, 98,75 milyon dolar değerinde ve 65,569 milyon dolar garantili olmasının yanı sıra potansiyelde 112,866 milyon dolara kadar ulaşabildiği bildirildi 

Takım, bu ayın başlarında Cornerback oyuncusu Marlon Humphrey’le de aynı şekilde 5 yıl süreli bir uzatma anlaşması imzalamıştı.  

Ronnie Stanley – Kariyer ve İstatistikler 

2016 NFL Draft’ının 1. round ve 6. sırasından Baltimore Ravens tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Stanley, 13 Mayıs 2016 tarihinde Baltimore Ravens ile; 4 yıl süreli, 20,48 milyon dolar değerinde olan ve +13,09 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar Baltimore Ravens adına sahaya çıkmış olan  Offensive Tackle oyuncusu Stanley, toplamdaki 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 2019 First Team All-Pro 

Ödülünü elde etti ve 2019 Pro Bowl’u da dahil olmak üzere toplamda 61 maçta yer aldı. 

5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 61 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Stanley; bu 61 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir