Ravens, Ronnie Stanley ile Anlaşmayı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Ravens, Ronnie Stanley ile Anlaşmayı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye

Baltimore Ravens, Offensive Tackle oyuncusu Ronnie Stanley ‘i uzun bir süre daha kadroda tutmaya karar verdi.

Baltimore Ravens, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takımın 5 sezonluk Offensive Tackle oyuncusu Ronnie Stanley ile uzatma anlaşması imzaladıklarını duyurdu.  

Takım tarafından yapılan açıklamalar ve NFL Network’ten Ian Rapoport   tarafından yeni yapılan anlaşmaya yönelik hazırlanan raporlamalar doğrultusunda, Baltimore Ravens ile Offensive Tackle oyuncusu Ronnie Stanley arasında imzalanan uzatma anlaşmasının; 5 yıl süreli, 98,75 milyon dolar değerinde ve 65,569 milyon dolar garantili olmasının yanı sıra potansiyelde 112,866 milyon dolara kadar ulaşabildiği bildirildi 

Takım, bu ayın başlarında Cornerback oyuncusu Marlon Humphrey’le de aynı şekilde 5 yıl süreli bir uzatma anlaşması imzalamıştı.  

Ronnie Stanley – Kariyer ve İstatistikler 

2016 NFL Draft’ının 1. round ve 6. sırasından Baltimore Ravens tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Stanley, 13 Mayıs 2016 tarihinde Baltimore Ravens ile; 4 yıl süreli, 20,48 milyon dolar değerinde olan ve +13,09 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar Baltimore Ravens adına sahaya çıkmış olan  Offensive Tackle oyuncusu Stanley, toplamdaki 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 2019 First Team All-Pro 

Ödülünü elde etti ve 2019 Pro Bowl’u da dahil olmak üzere toplamda 61 maçta yer aldı. 

5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 61 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Stanley; bu 61 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleHerb Adderley Hayata Gözlerini Yumdu
Sonraki makaleBAU Lions – Ekim Ayı Transferleri
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here