Yıldız Stallions Koç Kadrosu Güncellemeleri – 9.11.2022

Yıldız Stallions Koç Kadrosu Güncellemeleri - 9.11.2022 | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Yıldız Stallions takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Yıldız Teknik Üniversitesi Stallions takımına aittir.

Yıldız Stallions, Candaş Şahin’i Koçluk Kadrosuna Katarken, Ercan Gülsever ve Seyfullah Melih Öztürk ile Tekrardan Anlaştı!

Geçtiğimiz saatlerde; Caner Dündar ve Mert Pala ile tekrar anlaşmış olan Yıldız Stallions, bununla birlikte ilerleyen saatlerde ise koçluk kadrosundaki güncellemeleri bizlerle paylaşmaya devam etti.

Takım, 2020 sezonundan bu yana takımın koçluk kadrosunda görev yapmakta olan Defansif Line Koçu Ercan Gülsever ve 2017 sezonundan bu yana takımın koçluk kadrosunda Linebacker Koçu olarak görev yapmakta olan Seyfullah Melih Öztürk ile tekrardan anlaşmaya varırken; daha önce uzun bir süre boyunca Stallions formasını giymiş olan Candaş Şahin‘in ise Defansif Koordinatör Asistanlığı ve Defansif Back Koçluğu pozisyonlarında koçluk kadrosuna katıldığını duyurdu!

Öncelikli olarak sayın Gülsever, sayın Öztürk ve sayin Şahin’e, daha sonra ise tüm Yıldız Teknik Üniversitesi Stallions takımına ve yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde halihazırda faaliyet gösteren ya da göstermeye hazırlanmakta olan tüm takımlarımıza da sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

Ayrıca Bakınız: Yıldız Stallions Koçluk Kadrosu Güncellemeleri – Ekim 2022

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Etiket: Yıldız Stallions

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir