Yıldız Stallions Koç Kadrosu Güncellemeleri – 10.11.2022

Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Yıldız Stallions takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Yıldız Teknik Üniversitesi Stallions takımına aittir.

Yıldız Stallions, Oğuzhan Ceyhan ve Eray Atakan Uysal’ı Koçluk Kadrosuna Kattı!

Koçluk kadrosunda yapmış oldukları güncellemelere hız kesmeden devam etmekte olan Yıldız Stallions, geçtiğimiz saatlerde yeni bir güncelleme daha duyurarak, Oğuzhan Ceyhan ve Eray Atakan Uysal‘ı koçluk kadrosuna kattıklarını duyurdu.

Son 6 sezondur Stallions takımının Ofansif Line’ındaki kilit isimlerden biri olmuş olan Eray Atakan Uysal yeni sezonda takımın Ofansif Line Koçluğu pozisyonunda görev yapacak olurken; başta Stallions olmak üzere, Koç Rams, BAU Lions ve ELF için Istanbul Rams gibi takımlarda forma giymiş olan Oğuzhan Ceyhan ise Wide Receiver koçluğunu üstlenecek.

Öncelikli olarak sayın Ceyhan ve sayın Uysal’a, daha sonra ise tüm Yıldız Teknik Üniversitesi Stallions takımına ve yeni sezon için Türkiye Korumalı Futbol Ligleri’nde halihazırda faaliyet gösteren ya da göstermeye hazırlanmakta olan tüm takımlarımıza da sonsuz başarılarla dolu sakatlıksız bir sezon diliyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Etiket: Yıldız Stallions

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir