Yeditepe Eagles Pro Lig Seçmeleri Başlıyor!

Yeditepe Eagles Pro Lig Seçmeleri Başlıyor! | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Eagles takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Eagles takımına aittir.

Yeditepe Eagles Uzun Bir Aradan Sonra Pro Lige Geri Dönüyor!

28 Ocak 2023 tarihinde saat 13:00’da Maltepe Üniversitesi’nde Eagles’ın; TKFL Üniversiteler Birinci Ligi E Grubu 2. Hafta Maçları kapsamında Maltepe’ye konuk olduğu Yeditepe Eagles – Maltepe Bobcats karşılaşmasından 49’a 00’lık bir final skoruyla birlikte galip ayrılmış ve uzun bir süredir Pro Lig faaliyeti gerçekleştirmemiş olan Yeditepe Eagles, Pro Lige geri dönme kararı aldı!

Takımın resmi Instagram hesabı aracılığıyla yapılmış olan paylaşımda seçmelerin 16 Nisan Pazar günü saat 19.45 de Başıbüyük Stadı’nda olacağı ifade edildi.

Öncelikli olarak Eagles takımının yeni adayları ile tüm Eagles ailesine ve daha sonrasında da TKFL genelinde faaliyet gösteren ya da göstermeye hazırlanmakta olan tüm takımlarımıza gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

Eagles 2023 sezonu profesyonel takım seçmeleri

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir