Brandon Alexander, Winnipeg’de Kalıyor

Winnipeg Blue Bombers, Brandon Alexander’la Uzatma Anlaşması İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde tecrübeli Defensive End oyuncusu Jackson Jeffcoat ile uzatma anlaşması imzalayarak gündeme gelen 2019 Grey Cup şampiyonu Winnipeg Blue Bombers; takımın 37 forma numaralı Defensive Back oyuncusu Brandon Alexander ‘la uzatma anlaşması imzaladı.

3 sezondur Winnipeg Blue Bombers adına sahaya çıkan Defensive Back oyuncusu Alexander; imzalanan uzatma anlaşması çerçevesinde 1 sezon daha mavi-sarı-beyaz forma içerisinde sahada yer alacak.

Brandon Alexander – Kariyer ve İstatistikler

UCF‘deki kolej futbolu kariyerini 2014 NCAA CFB sezonuyla birlikte sona erdiren Defensive Back oyuncusu Alexander, Draft dönemi sonrasında Atlanta Falcons ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 2 farklı takım -Atlanta Falcons, Winnipeg Blue Bombers- kadrosunda yer almış olan Defensive Back oyuncusu Alexander, 1’i NFL ve 3’ü CFL olmak üzere sadece 3’ü aktif olarak geçmiş olan toplamdaki 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 4 Passes Intercepted on Defense
  • 98 Yards Interceptions Were Returned
  • Longest Interception Return (56)
  • 1 Interception Returned for Touchdown
  • 127 Solo Tackles
  • 4 Fumbles Forced

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 39 maçta yer aldı.

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca 39 maçta yer almış olan Defensive Back oyuncusu Alexander; bu 39 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir