Koç Rams 18 – 13 İTÜ Hornets

Koç Rams 18 - 13 İTÜ Hornets | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

Koç Rams, 18’e 13’lük Bir Final Skoruyla Birlikte İTÜ Hornets Karşısında Galip Gelerek TKFL Pro 1. Lig’i Finalinde Forma Giymeye Hak Kazandı!

2021 – 2022 Üniversiteler Süper Lig’inde şampiyonluğu elde etmiş olan Koç Üniversitesi Rams’in Pro takımı, 31 Temmuz 2022 tarihinde saat 19:00’da kendi evlerinde TKFL Pro 1. Lig’i Yarı Final karşılaşmaları çerçevesinde İTÜ Hornets ile karşı karşıya gelmiş olmasının ardından maç sonundaki 18’e 13’lük bir final skoruyla birlikte Hornets karşısında galip gelerek final karşılaşmasında forma giymeye hak kazandı.

Öncelikli olarak maç sonucunda galibiyete ulaşmış ve finalde forma giymeye hak kazanmış olan Koç Rams’i daha sonra ise mağlup olmalarına rağmen çok iyi bir rekabet ortaya koymuş ve iyi bir oyun sergilemiş olan Hornets’ı tebrik ediyor ve yeni sezonun geri kalan süreci için şampiyonluk yolunda mücadele eden takımlarımıza sonsuz başarılar diliyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir